Zakázkový vývoj řídicích aplikací

Jsme inženýrská vývojářská společnost s bohatými zkušenostmi, které nám umožňují navrhovat řídicí aplikace a efektivně vyvíjet software na míru, přesně podle požadavků zákazníka.

Našimi zákazníky jsou výrobci a dodavatelé strojů, společně tvoříme moderní a cenově efektivní řešení, zejména pro realizaci robotických, testovacích, třídicích a dalších strojů a soustrojí.

S využitím softwarové platformy KINGSTAR a hardware na bázi IPC jsme schopni v krátkém čase vytvořit časově přesné, vysoce spolehlivé a dobře udržovatelné aplikace pro řízení průmyslových strojů.

Pokud disponujete vlastním týmem vývojářů řídicích aplikací, můžeme vám dodat moderní softwarovou platformu KINGSTAR, se kterou naučíme vaše kolegy pracovat a budete schopni vytvářet si řídicí aplikace sami.

 

Zakázkový vývoj řídicích aplikací pro stroje a mechatronické systémy

KINGSTARVýrobcům nebo dodavatelům elektro-mechanických strojů nebo jejich částí nabízíme službu zakázkového vývoje řídicích aplikací, pro vznik moderního a efektivního řešení robotických, testovacích, třídicích a dalších strojů a soustrojí. S využitím softwarové platformy KINGSTAR a hardware na bázi IPC jsme v krátkém čase schopni vytvořit přesné a cenově efektivní řízení průmyslových strojů.

Provedeme:

Analyza  Analýzu požadavků (navštívíme vás)

Studie Studii proveditelnosti (navrhneme dokumenty k projednání) 

Projekt Realizační projekt (podle výsledku zpracujeme projekt realizace)

Implementace  Implementaci (provedeme u nás, testy proběhnou u vás)

Skoleni Zaškolení vašich pracovníků (pomůžeme s praktickým zaškolením) 

 Kompletní dokumentaci (dodáme detailní implementační dokumentaci se zdrojovými texty programů) 

Zaruka Záruka dodržení funkcionalit, ceny a termínů (zajistíme smluvně)

Servis Záruční a pozáruční servis dle dohody (sjednáme individuální podmínky) 

Rozvoj Údržbu a následný rozvoj (uplatňujeme flexibilní a proaktivní přístup)

anebo

pro výrobce kompletních sestav strojů:

Dodáme softwarovou platformu KINGSTAR.

Zaškolíme vaše pracovníky v jejím  používání.

Snadno si vytvoříte aplikaci sami.

 

PLATFORMA KINGSTAR

KINGSTARKINGSTAR využívá technologickou vyspělost moderních komponent pro řídicí aplikace, zejména nárůst spolehlivosti a univerzálnosti použití. To otevírá dveře pro masové použití těchto komponent při tvorbě řídicích systémů mechatronických aplikací v běžné průmyslové praxi. Díky tomu umožňuje lehce navrhovat, vyvíjet a integrovat aplikace pro řízení strojů jen s využitím obecně dostupného hardware, tvorbou softwarových ovladačů. Tím se otevírá možnost realizace automatizační logiky softwarem v IPC (běžném Industrial PC) se síťově připojeným standardním I/O hardwarem od libovolných výrobců.

Platforma KINGSTAR osvobozuje konstruktéry, protože nahrazuje proprietární hardware obecně dostupným HW, softwarově řízenými ovladači pohybů a polohovacími systémy se strojovým viděním. Řídicí aplikace se pak vytvářejí rychle, cenově velmi efektivně, včetně jejich následné údržby a dalšího rozvoje.